אודות המשרד

חגית זיו משרד עורכי דין הוא משרד בוטיק ירושלמי, המתמחה בגירושין ובעל ניסיון רב בכל דיני המשפחה השונים; גירושין וכתובה, חיוב בגט ובקשה לסנקציות, משמורת/אחריות הורית והסדרי שהות, אפוטרופסות, ניכור הורי, מזונות, חלוקת רכוש, אלימות במשפחה, צווי הגנה וצווים למניעת הטרדה מאיימת, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, ידועים בציבור, הסכם מכר אגב גירושין, נישואים אזרחיים, צוואות וסכסוכי ירושה.

המשרד ממוקם בירושלים בשכונת גבעת שאול מעל בית המשפט לעניני משפחה ובסמיכות לבין הדין הרבני האיזורי.

דיני המשפחה הם דיני נפשות ולפיכך עורכת הדין זיו רואה עצמה מחויבת בראש ובראשונה לרווחתו הנפשית של הלקוח והשלכות ההליך השיפוטי כלפיו וכלפי ילדיו.

גירושין הוא הליך משפחתי מטלטל, שתוצאותיו משפיעות על הצדדים ועל ילדיהם. המטרה היא לעבור את הליכי הגירושין בהצלחה ומתוך ראייה עתידית וכדי להגשים מטרה זו צריך לדעת מתי להתפשר ומתי להילחם באופן הנחוש ביותר.

גאוותה של עורכת דין חגית זיו היא לא רק על הנצחונות בכל פסקי הדין והחלטות השיפוטיות בהם זכתה, אלא בראש ובראשונה על אותם מקרים בהם מנעה סכסומים והביאה צדדים לסיים בפשרה ובהסכמים כוללים הצופים את פני העתיד.

זמינות ונגישות עבור הלקוחות הם ערך עליון עבור עורכת הדין חגית זיו, לצד מצוינות ומקצועיות ללא פשרות.
עורכת הדין זיו היא אף מגשרת וכמי שמחזיקה בתעודת מגשרת מוסמכת בתחום המשפחה מקפידה לתרום מנסיונה ומכישוריה על מנת לסיים כל הליך על הצד הטוב ביותר מתוך ניסיון להגיע להסכם גירושין ולהביא סוף לסכסוך בדרכי שלום.

חגית זיו משרד עורכי דין